Kdo je Lucie

Krátká verze:
Pomáhám vyladit kariéru k osobnímu a profesnímu růstu. Pět let pomáhám klientkám a klientům k trvalé spokojenosti, skloubení rodiny a práce a kariérní změně. 17 let jsem se pohybovala v českých i nadnárodních společností, kde jsem pomáhala firmám a podnikatelům růst v oblasti komunikace a PR, budovat firemní strategii a hodnoty.

Od roku 2018 mám rodičovské zkušenosti, a jsem maminkou 5letého syna.

Delší verze:

Od mala jsem si chtěla věci hodně řešit po svém. Věřila jsem svým pocitům a intuici a co je pro mě nejlepší. Tento pocit mi nevědomě nabourali rodiče. Pod vlivem výchovy, osobních a pracovních vztahů, jsem se postupně stala jiným člověkem než jsem ve skutečnosti byla. Obviňovala jsem z toho druhé a sebe sama jsem se nikdy nezeptala, co bych chtěla v životě dělat, a s kým bych byla ráda.

Když už mi tělo vystavilo stopku i fyzicky, koučink byla ta metoda, která mě pomohla v tempu, které jsem potřebovala, najít cestu k TRVALÉ SPOKOJENOSTI. V krátké době mi dodal sebevědomí a odvahu se vrátit sama k sobě, a já začala zase více poslouchat svou intuici. Postupně jsem zjistila, kým jsem a co ke svému životu po osobní i pracovní stránce opravdu potřebuji.

Na základě této zkušenosti i já nyní pomáhám klientům najít cestu zpět k sebeuvědomění skutečných přání a potřeb tak, aby našli odvahu žít svůj život šťastněji a radostněji.

Moje zkušenosti

  • Profesionální koučka Transformačního koučinku akreditovaného kurzu MŠMT dle metodiky Mezinárodní federace koučů (ICF)
  • Certifikovaná průvodkyně kalifornské metody The Work od Byton Katie
  • Mentorka programu Rodičovství není brzda
  • Lektorka v rozvojovém centrum Calm2be
  • Dále se vzdělávám od uznávaných mentorek a kouček
  • Ctím Etický kodex Mezinárodní federace koučů a etické standardy chování
  • Ve tříletém univerzitním oboru jsem studovala reklamu, PR a marketing, mj. se státní závěrečnou zkouškou z psychologie. V dalších dvou letech jsem pokračovala univerzitní vzdělání v oboru sociální a masové komunikace
  • Mé hodnoty jsou upřímnost, úcta a autenticita

Řešíš ve svém životě
podobné věci?

Chceš nastartovat osobní nebo pracovní změnu?