Kdo je Lucie

Krátká verze:
Svým klientkám a klientům pomáhám ujasnit si vizi a směr v podnikání a kariéře v souladu s jejich hodnotami, jejich talenty a silnými stránkami. Jak kariérně růst a nevyhořet nebo jak se vrátit zpět do práce.
17 let jsem se pohybovala v českých i nadnárodních společností, kde jsem pomáhala firmám a podnikatelům růst v oblasti komunikace a PR, budovala jsem firemní strategii a hodnoty.

Delší verze:

Od mala jsem si chtěla věci hodně řešit po svém. Věřila jsem svým pocitům a intuici a co je pro mě nejlepší. Tento pocit mi nevědomě nabourali rodiče. Pod vlivem výchovy, osobních a pracovních vztahů, jsem se postupně stala jiným člověkem než jsem ve skutečnosti byla. Obviňovala jsem z toho sebe, druhé a sama jsem si neuměla poradit v otázkách toho, co bych chtěla v životě dělat, a v jaké oblasti se realizovat. To mě dovedlo až k syndromu vyhoření.

Postupně jsem na sobě začala pracovat, ať formou osobního rozvoje, odborných rozvojových a kariérních kurzů a individuálních konzultací s experty. Postupně jsem zjistila, kým jsem a co konkrétně po osobní i pracovní stránce potřebuji.

Na základě této zkušenosti i já nyní pomáhám klientům najít směr v práci a podnikání, který bude v souladu s jejich potřebami a hodnotovým žebříčkem, aby jejich kariéra nebo byznys byl bez velkého stresu a pádů, kontinuálně rostl a stabilizoval se k jejich spokojenosti

Moje zkušenosti

  • Profesionální koučka Transformačního koučinku akreditovaného kurzu MŠMT dle metodiky Mezinárodní federace koučů (ICF)
  • Certifikovaná průvodkyně kalifornské metody The Work od Byton Katie
  • Mentorka programu Rodičovství není brzda od M.arter
  • Lektorka v centru osobního rozvoje www.Calm2be.cz
  • Dále se vzdělávám od uznávaných mentorů (Andrea Bohačíková), kariérních koučů (Petra Drahoňovská) a marketingových expertů (Radim Hasalík)
  • Ctím Etický kodex Mezinárodní federace koučů a etické standardy chování
  • Ve tříletém univerzitním oboru jsem studovala speciální pedagogiku, vč. státní závěrečné zkoušky z psychologie. V dalších dvou letech jsem pokračovala univerzitní vzdělání v oboru sociální a masové komunikace
  • Mé hodnoty jsou upřímnost, úcta a autenticita

Řešíš ve svém životě
podobné věci?

Chceš nastartovat osobní a kariérní změnu?