Konzultace se mnou

Konzultace probíhají osobně v koučovně v Poděbradech, on-line po celé České nebo Slovenské republice nebo telefonicky. Při setkání kladu důraz na důvěrné a bezpečné prostředí. Nabízím úvodní konzultaci zdarma, na které Tě můžu blíže seznámit, jak pracuji a probereme oblast, na kterou se chceš zaměřit. Stačí jen vyplnit on-line žádost níže. Na konci této sekce si také můžete přečíst nejčastější otázky a odpovědi. Děkuji za návštěvu mých stránek. Lucie

Kvalita našeho vztahu k sobě definuje to, jaký život žijeme.

S jakými tématy
Ti pomohu

TRVALÁ SPOKOJENOST

  • Potřebuješ se realizovat v současné práci?
  • Umět komunikovat své potřeby? 
  • Chceš být ve své práci trvale spokojen/a? 

SKLOUBENÍ RODINY A PRÁCE

 
  • Hledáš ve svém životě rovnováhu “Work-life balanc”?
  • Chceš si vytvořit trvalé návyky a denní rituály ke skloubení rodiny a práce?

KARIÉRNÍ ZMĚNA

  • Uvažuješ o jiném zaměstnání a chceš s ním být ve větším souladu? 
  • Chceš si ujasnit priority a cíle Tvého podnikání? 
  • Začít podnikat s lehkostí a s vyladěným přísunem financí? 

Moje služby

Seznamovací balíček
zdarma

Poznáme se blíže a ukážu Ti, jak pracuji.

1:1 Koučink/mentoring (1 sezení)

Budeme se věnovat jedné situaci, kterou chceš řešit.

1:1 Koučink/mentoring (3 sezení)

Budeme se věnovat jedné situaci komplexněji nebo 3 odlišným situacím.

Pokud máš zájem o některý z mých balíčků,
vyplň prosím krátký dotazník.
* Poskytuji i firemní koučink, spolupracuji se Sodexo, Benefit Plus a Edenred.

Často kladené
otázky

Přála bych si, aby ses po celou dobu se mnou cítila příjemně a komfortně. Proto jsem pro své klientky připravila nejčastější dotazy.

Společně se domluvíme, kdy a kde se sejdeme – po telefonu bez kamery nebo prostřednictvím on-line schůzky s kamerou. Můžeš využít můj startovací balíček 20 minut zdarma, kdy se spolu seznámíme a představím Ti, jak pracuji. A nebo si vyber z mých balíčků 1 – 3 sezení, kde Tě v rámci jednoho 90 minutového sezení provedu Tvým tématem, které Tě zajímá.

Nejdříve si společně řekneme Tvé krátkodobé a dlouhodobé cíle, kterých chceš dosáhnout. Během sezení se detailně podíváme na Tvou situaci. Pomocí jednoduchých koučovacích otázek, na které se tě během sezení zeptám, postupně celou situaci projdeme. Na konci sezení si stanovíme další časový plán konzultací, který bude vyhovovat Tvým požadavkům.

Na schůzkách pracuji s koučovacími metodami dle ICF a s kalifornskou metodou transformačního koučinku The Work od Byron Katie. The Work je jednou z nejrychlejších metod osobnostního růstu na světě. Jedná se o dotazování na čtyři jednoduché otázky a obraty, která Ti nastaví zrcadlo k tomu, co právě prožíváš a díky akčním krokům, které si sama pomocí této metody stanovíš, získáš odvahu k novým krokům.

Sezení probíhá 90 minut nebo si pro začátek můžeš vybrat 20 minutový seznamovací balíček zdarma.

Koučink probíhá osobně v Poděbradech nebo v Nymburce, po telefonu bez kamery, online s kamerou přes aplikace Google Meet, Skype, WhatsApp nebo Facebook messenger. Před schůzkou doporučuji vyplnit jednoduchý dotazník výše nebo mi zavolej.

Nic víc než, že si najdeš čas pro sebe a budeš mít otevřenou mysl. Chceš se ještě více připravit? Podívej se na na praktického Průvodce koučování, kde Ti zdarma poradím, jak nejlépe využít Tvůj investovaný čas na sezeních strávených se mnou.

Můžeme se sejít osobně v Poděbradech. A nebo si vyber z tématických víkendových akcí. 

Jsi připravena
začít?

Máte jakýkoliv dotaz? Neváhejte mě kontaktovat!